Bugun...


CHP’DE SEDAT KARAOĞLU HEYECANI ARTIYOR…

CHP’DE SEDAT KARAOĞLU  HEYECANI ARTIYOR…

24 Haziran  Erken Genel Seçimleri öncesinde her partiden çeşitli Milletvekili Aday adayları müracaatlarını yaptılar ve şimdi onlar gibi Karabüklüler de kesinleşmiş listeyi bekliyorlar.
            Bu seçimler de sokakta hemen her partiden vatandaşların ortak görüşü listedeki isimlerin kimler olacağı noktasına kilitlenmiş vaziyette. Öyle ki beğen mediği, istemediği adaylar hangi partiden aday olursa , o partili vatandaşlar oylarını vermeyeceklerini ifade ediyorlar.
         Karabük CHP’de ciddi bir hareketlilik yaşanıyor bu anlamda. A.Adaylarından biri de Sedat Karaoğlu…
         Karaoğlu ismi, CHP’li vatandaşlar açısından bakıldığında sokaklar da ciddi bir rağbet görüyor, ilgi görüyor. Karabük CHP’de değişim ve başarının ismi olarak  görüldüğünü  gözlemlediğimiz Karaoğlu’nun CHP İl Binasındaki A.Adaylığı açıklamasında da bunu görmek  mümkündü zaten.
            Parti binasında gerçekten yoğun bir kalabalık vardı ve  benimle birlikte bir meslektaşım da CHP Mutfağından takip edebilmiştik adaylık açıklamasını salona anca açıklamadan sonra girebilmiştik yoğunluktan do-layı.
            Özetle CHP’de yeni yüz, değişimin yüzü olma noktasında Sayın Karaoğlu’na yoğun bir ilgi olduğu CHP tabanında heyecan yarattığı sokaklar da da rahatlıkla görünüyor.
           “Her şey Karabük’ü sevmekten ibaret” diye bir cümleyle bitirmişti Sayın Karaoğlu a.adaylığı konuşmasını… İşte Karabük’ü sevenleri de Karabüklüler  ve CHP’liler de seviyor, ilgi gösteriyor, heyecanlanıyor…
          Bunu Karaoğlu örneğinde Karabük yaşıyor… Ankara’nın Karabük’teki CHP’lilerin bu heyecanına katkı vermeleri , destek vermeleri sonucunda Karabük’teki siyasal aritmetiğin değişme ihtimali  de ilgili kesimlerce kesin olarak kabul ediliyor…


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ7 + 4 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI