Bugun...


KARAOĞLU'NDAN BİR BAŞARI DAHA

KARAOĞLU'NDAN BİR BAŞARI DAHA

Serap Karaoğlu KGK Karabük Temsilcisi Oldu

 

 

KÜRESEL Gazeteciler Konseyi (KGK) Yönetim Kurulu, ilk toplantısını Ankara Çankaya’daki genel merkez binasında yaptı. KGK Aralık ayı olağan toplantısında önemli kararlar aldı.

 

Kurucu üyeleri ve Yönetim Kurulu üyeleri arasında BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya’nın da bulunduğu Küresel Gazeteciler Konseyi’nin Karabük İl Temsilciliğine Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği (KGİD) Başkanı Serap Karaoğlu getirildi.

 

Genel Başkan Mehmet Ali Dim başkanlığında yapılan toplantıya, Genel Başkan Vekili Osman Altınışık, Genel Başkan Yardımcıları Bülent Aydemir, Veli Altınkaya ve Elşad Eyvazlı ile Genel Sekreter Kahraman Halisçelik, Genel Sekreter Yardımcısı Aynur Tattersall ve Genel Mali Sekreter Lütfü Karakaş, Genel Mali Sekreter Yardımcısı Mehmet Çetinkaya ile Yaygın Medya Meclisi Başkanı Salih Zeki Sarıdanişmet ve Yerel Medya Meclisi Başkanı Yusuf Ziya Çakır katıldı.

Konseyin çalışmaları hakkında bilgi veren Genel Başkan Mehmet Ali Dim; “ Kardeş ülke Ürdün’de Haziran ayında bir medya buluşması gerçekleştireceğiz. Mart veya Nisan gibi de Balkan coğrafyasında bir etkinliğimiz olabilir. Eylül veya Ekim ayında da çok farklı bir coğrafyada olabiliriz. Ülkemizde birçok şehrimizden davetler var. Vaktimiz elverdiğince programlamaya gayret edeceğiz. Amacımız, mesleki dayanışmamızı en üst düzeye çıkartarak ülkemiz ve milletimiz adına sinerji yaratmak. Her geçen gün kan kaybeden sektörümüzün sorunlarının çözümü ve emekçilerimizin refahı adına güçlü bir mesleki ve örgütsel yapı olarak inisiyatif almaktan gocunmayız. Her alanda yerli ve milli duruşumuzla saygın bir yer edinmeye başladık. İnşallah birkaç yıl sonra çok farklı ve çok daha güzel şeyler söylüyor ve yapıyor olacağız.” Dedi.

KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, 79 ile atanan temsilcilere de başarılar diledi.

Biz de Batı Karadeniz Ekspres ailesi olarak Serap Karaoğlu'na yeni görevinde başarılar diliyor ve tebrik ediyoruz.

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ4 + 6 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI