Bugun...


ÖĞRENCİLERİMİZİN ARA TATİLİ BAŞLADI

ÖĞRENCİLERİMİZİN ARA TATİLİ BAŞLADI

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ara tatil öncesi okul ziyaretini Misak-i Milli İlkokuluna gerçekleştirdi.

Okul Müdürü Sezai ÖZTAŞ'tan okulda devam eden eğitim öğretim çalışmaları ve kurslar hakkında bilgiler alan Gümüş sınıflarda öğrencileri ziyaret ederek onlarla sohbet etti ve tatil öncesi tavsiyelerde bulundu.

Gümüş ziyaret sonrası yaptığı açıklamada "2021-2022 Eğitim Öğretim yılının ilk çeyreğini bugün tamamlamış bulunmaktayız. Öğrencilerimiz bugün itibariyle ara tatile giriyorlar. Okullarımızda birinci dönemin ilk yarısını sorunsuz ve başarılı bir şekilde geride bırakıyoruz. Özellikle salgınla ilgili süreci bütün okullarımızın başarıyla yürütmeleri sayesinde yüz yüze eğitimde sorun yaşamadık. Bu sürecin başarıyla yürütülmesinde emeği geçen başta okul yöneticilerimiz olmak üzere öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz için şimdi hem dinlenme hem de yeni bir heyecan ve enerjiyle birinci dönemin ikinci yarısına hazırlanma zamanı. Öğrencilerimize bu kısa molada bol bol kitap okuyarak dinlenmelerini önerdik. Bunu önemsiyoruz. Bundan dolayı her zaman her yerde kitap okumayı öneriyor ve sürekli gündemde tutmaya gayret ediyoruz. Çünkü okumak hem dinlendirir hem de başarıya giden yolda en önemli etkendir. Bu kısa aranın ardından öğrencilerimizi zihnen ve bedenen daha dinç ve enerjik bir şekilde 22 Kasım tarihinde okullarımızda bekliyor olacağız. Bu vesileyle bütün öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum." dedi.

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ7 + 1 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI