Bugun...


Özçelik-İş Sendikasından Protokol Ziyaretleri.

Özçelik-İş Sendikasından Protokol Ziyaretleri.

Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kaplan, Hidayet Büyükdoğan, Ali Gürcan Barlas ve İsa Aydın Karabük Valisi Fuat Gürel’i bugün ziyaret ettiler.

Geçtiğimiz 10 Ekim tarihinde kongresini gerçekleştiren Özçelik İş Sendikası Karabük Şube’sinde göreve gelen yeni şube başkanı ve yönetimi bir aydır yoğun şekilde yaşadıkları ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri halen devam ederken, bugün Vali Fuat Gürel’i makamında ziyaret ettiler.

Vali Gürel, şube başkanı Kenan Yılmaz ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini sunarken, başarılar diledi.

Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz’da Vali Gürel’e yaptıkları ziyaretten bir hayli memnun kaldıklarını ifade etti ve teşekkür etti.

10 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Öz Çelik İş sendikası Karabük Şube Kongresinde göreve gelen Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kaplan, Hidayet Büyükdoğan, Ali Gürcan Barlas ve İsa Aydın İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ’u ziyaret ettiler.

Üst Protokol ziyaretlerine başlayan Şube Başkanı Kenan Yılmaz, Karabük İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ’a makamında gerçekleştirdiği ziyarette, hayırlı olsun dileklerini aldı.

Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kaplan, Hidayet Büyükdoğan, İsa Aydın ve Ali Gürcan Barlas bugün Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin’i ziyaret ettiler.

Başsavcı Kesgin’i makamında ziyaret eden şube başkanı Yılmaz ile yöneticileri, bir süre sohbet ettiler ve Kesgin’in ‘hayırlı olsun’, başarı dileklerini aldılar.

Şube Başkanı Kenan Yılmaz, kendilerine gerçekleştirilen hayırlı olsun dileklerinin yanı sıra, üst protokole de kendilerinin bu şekilde ziyaretler yaptıklarını ifade etti.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ1 + 4 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI