Bugun...


SAMSUNG C&T HEYETİ KARDEMİR’DE

SAMSUNG C&T HEYETİ KARDEMİR’DE

KARDEMİR, yeni pazarlar geliştirme ve ihracat çalışmaları kapsamında, dünyanın önde gelen uluslararası ticaret şirketlerinden Samsung C&T’yi ağırladığını bildiren bir basın açıklaması yayınladı. KARDEMİ,R A.Ş açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

“Samsung C&T Türkiye ofisinin gerçekleştirmiş olduğu ziyaretin açılış toplantısında, öncelikle katma değerli çelikler, kangal, SBQ ve profil ürünlerimiz hakkında görüşüldü. Ek olarak ülkemizdeki tek üretici konumunda bulunduğumuz, demiryolu rayı ve tekerleği ürünlerimizin tanıtımları yapıldı.

Genel Müdürümüz Necdet Utkanlar ile Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Zafer Demirtaş’ın da yer aldığı toplantıda, dünya çelik piyasalarındaki güncel gelişmeler de ele alındı. Özellikle içinde olduğumuz pandemi süreci de göz önüne alınarak, gelecek yıllarda sektörümüzü ne gibi şartların beklediği hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Kardemir A.Ş.’nin ve Samsung C&T’nin gelecek dönemlerde gerçekleştirecekleri iş birliklerinin de masaya yatırıldığı toplantının ardından, ziyaret saha gezisi ile devam etti. Şirketimizin aldığı pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen saha gezisi, pandemi sürecindeki ilk ticari ziyaretimiz oldu.”






YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ



9 + 2 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI