Bugun...


SİYASET KANADINDA TANSİYON YÜKSEK

SİYASET  KANADINDA TANSİYON YÜKSEK

HABER: EDA GÜLLER

“ YAKŞIKSIZ,  SİYASİ EDEP VE ETİKTEN UZAK!”

Ak Parti İl Başkanı İsmail Altınöz’ün, İYİ Parti Karabük İl Başkanı Erol Serin’i hedef alan açıklamasında CHP kanadına da atıfta bulunmasına, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır’ın yanıtı sert oldu.

Altınöz’ün “ bizler devletimizin bekası ve âli menfaatleri için Milliyetçi Hareket Partisi ile ittifak yapıyoruz. Sizler gibi makam hırsı uğruna terör destekçisi  HDP’ye kuyruk olan CHP ile birlikte olanlardan bunu anlamasını beklemiyoruz” sözlerini, Başkan Çakır  “yakışıksız, siyasi edep ve etikten uzak” olarak nitelendirdi.

CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, “Bayram öncesi AKP İl Başkanı kamuoyuna bir açıklama yapmıştı. Açıklamada siyasi ahlaktan bahsedilirken de konuyla ilgilisi olmayan CHP mizi hedef gösterilmişti” diyerek şu ifadelere yer verdi.

 AKP İl Başkanı Sn. Altınöz’ün bu açıklaması yine kendi ifadeleri ile YAKŞIKSIZ,  SİYASİ EDEP VE ETİKTEN Uzak olmuş …

Akıl tutulması yaratarak, algı operasyonları ile Cumhuriyetin kurucusu CHP mizi terör örgütleri ile iliştirmek isteyenler önce kendi geçmişlerine bakarak yüzleşmeleri gerekmektedir.

CHP ne sınır kapılarında davullu zurnalı terör örgütlerini karşılattırmış nede  dün “hasretiz dön ne olur” dedikleri Fetullahçı  (FETÖ )  Terör örgütleri ile kol kola yürümüştür…

Ayrıca, bu Ülkede PKK Terör örgütünün suikast düzenlediği tek lider Kemal KILIÇDAROĞLU’dur.

Doğu illerinde seyyar mahkemeler kurup, meydanlarda törenle karşıladıkları, şarkılar söyleyip halayların çekildiği yakın tarihimiz de zaten kimin terör örgütleri ile hareket ettiğini göstermekte yine seçim süreçlerinde oy uğruna terörist başının  kardeşi Osman Öcalan’ı TRT ekranlarına çıkartanlar, toplantılarda serok Cumhurbaşkanı sloganlarını atanları ne çabuk unuttunuz Sayın Altınöz..

Siyasi Ahlaktan bahsedecekseniz önce kendi dilinizi düzelteceksiniz..

Ne demek “Millet ittifakı değil, Zillet İttifakı” Bu kadirşinaz Millet ne zaman Zillet oldu?

Esnafımıza, Emeklimize, İşçi-Memur Emekçimize, Köylümüze, Çiftçimize, bütçe imkanı kadar destek verdiğinizi söylüyorsunuz, oysa asgari ücret altında çalışanları, asgari ücretle bile geçinemeyen işçimizin, memurumuzun, bir bir kapanan dükkanları ile  esnafımızın,  8 milyonu geçkin Emeklilerimizin,  Bayramı nasıl geçirdiklerini biliyor musunuz?

Pandemi sürecinde Milletimizden fedakârlık bekleyenler, itibardan tasarruf olmaz diyenler, bu arada belli müteahhitlere her türlü destek verenler bu konuda ne düşünüyor acaba..

Sayın Altınöz önce bir aynaya bakınız ve sonra bize laf yetiştireceğinize Karabük’te yaşanan ana sorunlar için siyasi iktidarınız dönemde eksikleri giderilmesinde projeler üretiniz..

-Karabük Araştırma ve Eğitim Hastanesinin 250 yataklı ek binası ? 

-5000 evler hastanesi? Eskipazar da kayan hastane? İlimiz ve ilçelerimizde ki eksik uzman Doktor atamaları?

-İhalesi aylar önce yapılan temeli Nisan ayında atılacak denilen KARDEMİR Kavşak projesi,

-Çevre yolu projesi?  8.Aya gelmemize rağmen halen başlamayan köy yolları asfaltlama çalışmaları?  Vb bir çok sorunun çözümünü bekliyor Karabük, Sayın Altınöz..

Biz siyaseti halkımız için yaparız, suni tartışmaları bırakın bu kentin çözüm bekleyen ana sorunları için tartışın bizle ve hizmet için yarışın bizle..

Ve unutmayın, Biz Cumhuriyet Halk Partisiyiz…”

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ4 + 5 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI