Bugun...


Üretime Olduğu Gibi, Eğitime de Yatırım Sürüyor

 Üretime Olduğu Gibi, Eğitime de Yatırım Sürüyor

HABER: EDA GÜLLER

84 yıldır Türk demir ve çelik sektöründe faaliyetlerini sürdüren KARDEMİR, her geçen gün kurumsallaşan yapısı ile çalışmalarına devam ediyor.

Eğitim Müdürlüğünün başlattığı ve geçtiğimiz günlerde tamamladığı “Kardemir Gelişim Elçileri Programı”, ilk mezunlarını verdi.

Kardemir Gelişim Elçileri Programı’nda farklı ünitelerden çalışanlar, daha sürdürülebilir bir eğitim ve gelişim döngüsü yaratma amacı ile eğitimler almakta; tecrübe ve bilgi birikiminin aktarılması ve kurumsal hafızanın güçlendirilmesi adına destekleniyor. Gelişim Elçisi olarak programdan mezun olmaya hak kazanan çalışanlar, KARDEMİR’in eğitim programları çerçevesinde mevcut çalışanlarına ve Kardemir Ailesi’ne yeni katılacak kişilere iç eğitmen sıfatı ile eğitimler verecek.

Otuz dokuz çalışanın başarı belgesi ile şirket yöneticileri tarafından ödüllendirildiği mezuniyet programında, Gelişim Elçilerine rozet ve eğitici setleri de verildi. Yetişkin eğitiminin nasıl yapılması gerektiği başka olmak üzere birçok alt başlıkta eğitime tabi olan çalışanları, şirketin gelecek planlarındaki büyümesine ve kurumsallaşmasına önemli ölçüde katkı sağlayacaklar..


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ1 + 3 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI