Bugun...


Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Ş. Genel Merkezi yetkilileri Karabük’ü ziyaret etti

Doğru Hasar Merkezi  Danışmanlık A.Ş. Genel Merkezi  yetkilileri Karabük’ü ziyaret etti

Genel Merkezi Ankara‘da bulunan ve 2017 yılında kurularak ülkemizde Hasar Tasfiyesi konusunda  öncülük ederek, sigorta kapsamında oluşan  her  türlü  Bedeni ve Maddi Zararlarının en kısa sürede karşılanması hususunda, kaza mağduru olan sürücü, yolcu ve yayalara yönelik olarak doğru ve güvenilir  bir şekilde  aracılık ve danışmanlık hizmeti veren Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Ş. Genel Merkez yetkileri Karabük Şubesini ziyaret ederek, Karadeniz Bölge Müdürü Nazım Kurtcuoğlu’yla çalışmalar ile ilgili istişarede bulundu.

Türkiye’nin 73 ilinde de toplam 235 acentelik çalışanı ile  başarılı bir şekilde sürdürmekte olan ve bu güne kadar birçok vatandaşa hizmet götüren Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Ş. Karadeniz Bölge Müdürü Nazım Kurtcuoğlu; “Ziyaretle ilgili gazetemize yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Şirketimizin gerçekleştirdiği temel faaliyetler hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse;

Bilindiği üzere pek çok vatandaşımız maruz kaldığı trafik kazaları ya da diğer kazalar sonucunda sigorta kapsamında olan haklarını tam olarak bilememektedirler.

Bunun için çoğu zaman haklı oldukları halde, sigorta şirketleri bünyesinde haksız duruma düşebilmektedirler.

Sadece Karabük’de değil   Yurdun neresinde olursa olsun  her hangi bir Trafik Kazası sonucu  hayatını kaybetmiş olan vatandaşların geride bıraktıkları anne, baba, eş ve çocuklarına yönelik olarak da sigorta şirketlerinden tazminat alma hakları vardır.

Ayrıca bizzat trafik kazası sonucu yaralanmış ve hayatının geriye kalan kısmını sakat olarak devam ettirmek zorunda kalan  vatandaşlarımızın da tazminat alma hakları bulunmaktadır.

Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Ş de mağdur vatandaşlarımıza sigorta şirketlerinden  hakları olan  bu tazminat bedellerini en üst seviyeden ve  tam olarak almalarını  sağlamaktadır.

Ayrıca Vatandaşlarımızın;

-Ölümlü trafik kazalarında kazanın oluş tarihinden itibaren geriye doğru  son 15 yıl içerisinde, yaralanmalı trafik kazalarında ise son 8 yıl içerisinde gerçekleşmiş kazalar için ilgili aracın trafik sigortasından tazminat alma hakları bulunmaktadır.

-Sigortasız veya faili meçhul bir aracın sebep olduğu trafik kazası sonucu meydana gelen ölüm, daimi sakatlık ile ilgili tazminatları Güvence Hesabından alınabilmektedir.

-İlave olarak da yabancı plakalı araçların karıştığı trafik kazalarındaki tazminatlarda bu kapsamda alınabilmektedir.

-Tüm bu işlemler için Şirketimiz aracılığıyla ilgili yerlere başvuru yapıldığı tarihten itibaren  en geç 2-3 ay içerisinde kusur durumlarına göre kendilerine veya hak sahiplerine hak ettikleri tazminat ödemeleri yapılabilmektedir.

- Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürlüğünce yürütülen tüm  hizmetlerin sonuna kadar mağdur vatandaşların yanında bütün haklarını ilgili sigorta şirketlerinden alınmasını, tazminat bedellerinin kendi gösterecekleri  banka hesaplarına yatırılması sağlanmaktadır.

Şirketimizin gelecek dönem hedeflerine ilişkin kısaca  bilgi vermek gerekirse;

-Kurulduğumuz tarihten itibaren  yürüttüğümüz Hasar Tasfiyesi işlemlerinde  profesyonel ve yurt geneline yayılmış konusunda uzman personel ile gelecek dönemde de üstlendiğimiz misyonumuzdan ödün vermeden hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırarak, vatandaşımıza en iyi hizmeti ve her türlü desteği sağlayarak vizyonumuzu daha yükseklere taşımanın gayreti içerisindeyiz.

-Profesyonel bir yönetim anlayışı ve şeffaflık  prensipleri çerçevesinde yürüttüğümüz bu  hizmetler neticesinde elde ettiğimiz başarımızı sürekli kılabilmek için

-Kalite standartlarımızı her geçen yıl  daha da  yükseltmek,

-Mağduriyetleri giderilen ve hizmet götürdüğümüz vatandaşlarımızın memnuniyet düzeylerini her zaman  üst seviyede tutmak,

-Sektördeki başarılı konumumuzun kalıcılığını devam ettirmek,

-Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Ş.nin marka değerini daha da arttırmak,

-Her yıl  en az  bir önceki  yıl gösterdiğimiz hizmet performansımızın üstüne çıkmak,

-Personelimizin  moral ve motivasyonları ile iş başarılarını üst seviyede tutabilmek amacıyla periyodik aralıklarla eğitim ve denetim programları geliştirmeye yönelik güncel  çalışmaları yürütmektir.

Son olarak;

Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Şirketine ulaşmak ve daha da detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar için  irtibat bilgilerimiz aşağıda ki gibidir.

Adres:Çukurambar Mh.Muhsin Yazıcıoğlu Cd.1480 2-A No:23 Besa Kule İş Merkezi Çukurambar/Ankara Gsm :0549 822 45 45

www.dogruhasar.com.tr Buna ilave olarak da;Genel Merkezimize ait 0312 468 06 06 nolu  hattan günün her saatinde arayıp bilgi alınabilmekte  ve yardım istenebilmektedir.

Ayrıca, Karadeniz bölgesinde tüm kazalar ile ilgili danışmanlık almak ve iletişime geçmek için  Cebrail Mah. Kuyudibi Sok. Büyük Çarşı İş Merkezi No:21 Kastamonu adresinden ve Bayır Mahalle Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:4/2 Karabük Merkez adresinden Temsilciliğimize  0549 822 47 23  numaralı  telefonlardan  ulaşma imkanlarına da sahip bulunmaktadırlar.”

Herkese kazasız, sağlıklı ve huzurlu günler dileriz. Saygılarımızla…” diye konuştu.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ5 + 1 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI